• Plenárne rodičovské združenie

srdečne Vás pozývame na plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční 19. septembra 2023 o 16.00 hod. v ZŠ Obyce. Po plenárnom RZ sa uskutočnia triedne rodičovské združenia.

Účasť rodičov je nutná.

• Krúžková činnosť v šk. r. 2023/2024

dnes Vám donesú Vaše deti zo školy Vzdelávacie poukazy, ktoré môžete použiť na ich zapojenie sa do krúžkov školy. Vďaka vzdelávaciemu poukazu je pre dieťa krúžok zdarma. Dieťa do krúžku prihlásite odovzdaním podpísaného vzdelávacieho poukazu, ktorý odovzdáte v škole do 21. septembra 2023.

• Výstava v Topoľčiankach - T. G. Masaryk

• Dňa 8. septembra 2023 žiaci druhého stupňa spojili turistiku v rámci účelového cvičenia so spoznávaním histórie prostredníctvom výstavy Letné sídlo prezidentov - Masaryk a Topoľčianky. Mali tak jedinečnú šancu vidieť vzácne exponáty spojené s prvým československým prezidentom T. G. Masarykom a zároveň si prezrieť kaštieľ v Topoľčiankach aj zvnútra.

• Činnosť jazdnej polície – ukážka služobnej hipológie

• Dňa 7. 9. 2023 nás v škole potešila prítomnosť majestátnych, rýchlych a vytrvalých zvierat. Policajti predviedli, akým spôsobom vykonávajú výcvik služobných koní. Tie sa po ňom používajú v náročných terénoch či zložitých situáciách. Hoci sú kone plaché, zvládli klusať s prekrytými očami, prekonať horiacu či dymiacu prekážku, nezľakli sa pri zvuku z dymovnice, prešli zátarasami tvorenými sudmi... Na konci ukážky práce s koňmi ich mohli odvážlivci pohladiť i odfotografovať sa s nimi.